Najlepszy rower turystyczny

W dzisiejszych czasach wybór roweru może być dużym wyzwaniem, a mnogość ofert wcale nie ułatwia sprawy. Dlatego ważne jest, aby sprecyzować swoje potrzeby i wybrać model, który będzie do nich najbardziej zbliżony.

Rower Kross a wyprawy turystyczne
Rowery producenta Kross są wykonane z niezwykle mocnych i niezawodnych komponentów, które oprócz spełniania określonych funkcji charakteryzują się niezwykle oryginalnym wyglądem.
Uniwersalność rowerów oferowanych przez Kross’a zapewni wygodę i komfort podczas jazdy zarówno po trasach asfaltowych, jak i po leśnych, wyboistych ścieżkach. Wersja męskie i damskie oferowanych modeli zapewnią dopasowanie do obu płci, dzięki czemu wszyscy będą mieli zapewnione bezpieczeństwo i płynna jazdę.
Doskonałej jakości przerzutki montowane w rowerach opisywanego producenta zapewniaj płynna zmianę w każdych warunkach, a szybkie, mocne hamulce firmy Tektro nie pozwalają na niekontrolowane poślizgi mogące spowodować wypadek.

Technologie wykorzystywane w produkcji rowerów Kross
Zarówno kierownica, jak i rama oraz amortyzatory, na których wspierają się kierownica i siodło wykonane są z aluminium. Tylko rama jednak stworzona została w technologii Aluminium Lite.

Aluminium Lite to doskonały dowód na to, że można pójść na idealny kompromis tylko na tym zyskując – niska waga przy bardzo dużej wytrzymałości zapewnia odpowiedni komfort użytkowania. Duża odporność na warunki atmosferyczne, złamania i uderzenia sprawia, że rama długo pozostaje w idealnym stanie,

Drugim przykładowym systemem, który został użyty w niektórych rowerach Kross to Post mount – technologia, dzięki której hamowanie weszło na zupełnie nowy poziom. Pozbycie się wszelkich niepotrzebnych przejściówek sprawiło, ze hamowanie stało się szybsze i mocniejsze, co poprawiło tylko jakość jazdy.

Inner cable routing, czyli technologia wewnętrznego prowadzenia kabli, która znacząco przedłuża ich żywotność zapobiegając niepotrzebnemu przecieraniu podczas codziennego użytkowania pojazdu jednośladowego.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-kross.html